200 TL ve Üzeri Siparişleriniz de KARGO BEDAVA, Daha Altı İse 75 TL'dir. Toplu Siparişlerinizi Bayilerimizden Temin Edebilirsiniz. Bayilerimize Ulaşmak İçin İnternette (modelbayi) diye arama yapabilirsiniz.

Kargo ve Teslimat

· Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Kargo ücretsiz ürünler'in resimlerinde "Kargo Bedava" logosu bulunmaktadır, bunun dışındaki tüm siparişlerinizde kargo ücreti 18,50 TL'dir. Teslimat esnasında ayrıca kargo ödemesi yapmayınız.

· Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

· Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

· Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 5 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

· Kargo ücretleri sipariş esnasında müşteriye gösterilmektedir.

· Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

· Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz elektronik posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

· Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz elektronik posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecek; 15 gün içinde teslim edilemeyen siparişler iptal edilecektir.

· Sitemizdeki tüm ürünler depolarımızda yer almaktadır, yeni çıkacak ürünler ön siparişle alınmakta ve bunun uyarısı yapılmaktadır.

Kapat