NOT : 300 TL ve Üzeri Siparişleriniz de KARGO BEDAVA, Daha Altı Tutarlarda İse 120 TL'dir. * İADE Durumunda Kargo Ücreti Müşteriye Aittir. *Toplu Siparişlerinizi Bayilerimizden Temin Edebilirsiniz. Bayilerimize Ulaşmak İçin İnternette (modelbayi) diye arama yaparak size en yakın bayimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Kargo ve Teslimat

· Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu 'YURTİÇİ KARGO' ile tarafınıza ulaştırılacaktır. 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır, bunun dışındaki tüm siparişlerinizde kargo ücreti ödemesi müşteriye ait'dir. 

· Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız veya kargoyu teslim almayınız.

· Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

· Siparişinizin en kısa zamanda adresinize teslim edilebilmesi için sipariş tarihinden itibaren en fazla 5 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

· Kargo ücretleri sipariş esnasında müşteriye gösterilmektedir.

· Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

· Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz elektronik posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

· Ödeme bilgilerinde veya teslimat adresinde bir sorun oluşması durumunda sizinle, belirtmiş olduğunuz elektronik posta adresi veya telefon numaraları ile irtibata geçilecektir.

· Toplu siparişleriniz için bayilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Bayilerimizin iletişim ve adres bilgilerini bulmak için internette 'modelbayi' diye arama yapabilirsiniz. Keyifli Alışverişler Dileriz.

 

Kapat